Taxly pozwala na integrację oraz import z aplikacją do wystawiania faktur Fakturownia.pl. Do Taxly można importować wszystkie rodzaje dokumentów sprzedażowych z Fakturownia.pl

Dane wymagane do integracji

Aby dodać integrację z Fakturownia.pl, musisz posiadać swój kod autoryzacyjny API (API Token) oraz URL konta wygenerowany w Fakturownia.pl Zaloguj się do swojego konta w Fakturownia.pl i postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. W aplikacji Fakturownia.pl kliknij w prawym rogu Ustawienia a następnie z menu rozwijanego wybierz pozycję Ustawienia konta.
 2. Na stronie ustawień konta, wybierz w lewym menu zakładkę Integracje.
 3. Skopiuj kod autoryzacyjny API i wklej go w edytorze tekstowym, np. w Notatniku – kod autoryzacyjny będzie potrzebny później.
 4. Na pasku adresu Twojej przeglądarki skopiuj adres URL swojego konta w Fakturownia.pl, wklej go w edytorze tekstowym oraz usuń z niego pozostałe parametry.

  Uwaga! Poprawny adres URL konta powinien wyglądać według schematu https://{TWOJA_NAZWA}.fakturownia.pl/, np. https://taxly.fakturownia.pl/ – pamiętaj o umieszczeniu na końcu adresu URL znaku slasha.

 5. Przejdź do swojego konta w Taxly.

Integracja Taxly z Fakturownia.pl

 1. Kliknij na swój avatar w prawym górnym rogu.
 2. Wybierz z rozwijanego menu Ustawienia.
 3. Na stronie ustawień wybierz Integracje.
 4. Kliknij w switch w sekcji Fakturownia.
 5. W nowym oknie w polu API Token wklej wcześniej skopiowany z Fakturownia,pl kod autoryzacyjny API.
 6. W polu URL konta wklej wcześniej skopiowany adres URL swojego konta w Fakturownia.pl. Pamiętaj o poprawnym formacie adresu URL oraz usunięciu z niego dodatkowych parametrów (wszystkiego po znaku /).
 7. Kliknij przycisk Zapisz.

Importowanie faktur z Fakturownia.pl

Dowiedz się więcej o imporcie dokumentów z Fakturownia.pl. Jak importować dokumenty z zewnętrznych aplikacji?

Czy ten artykuł był pomocny?
Tak
Nie
Ten artykuł był pomocny dla 100% użytkowników