Świąteczny gift firmowy–przegląd najpopularniejszych propozycji

14 grudnia 2019
Świąteczny gift firmowy–przegląd najpopularniejszych propozycji
Świąteczny okres to świetna okazja dla pracodawców, by zaskarbić sobie sympatię pracowników oraz utrzymać zaufanie stałych kontrahentów, czy pozyskać nowych. Drobne upominki wręczane z okazji Bożego Narodzenia łączą w sobie szlachetną tradycję darowania z formą reklamy, która przyjmowana jest z entuzjazmem. To zwyczajnie miły, niskokosztowy gest, dzięki któremu firma postrzegana jest, jako przyjazna pracownikowi i równocześnie zyskuje ludzkie oblicze. Wachlarz możliwości jest imponujący, a wybór wcale nie musi być przypadkowy.
  • Doładuj baterie na Święta
  • Prezent ze smakiem
  • Pięknie i praktycznie
  • Od bonusu do biznesu

Doładuj baterie na Święta

Niegasnącą popularnością cieszy się sprzęt elektroniczny z logo firmy. Nieustanna potrzeba korzystania z urządzeń mobilnych, wymusza konieczność posiadania wszelkiego rodzaju bezprzewodowych wspomagaczy. Modne i przydatne powerbanki, czy ładowarki bezprzewodowe uratują życie w najbardziej odludnym miejscu, a zapasowa karta USB i pendrive pozwolą zgromadzić morze informacji. Z kolei kompaktowe bezprzewodowe słuchawki, bądź głośniczek pomogą uzyskać wysoką jakość dźwięku niewielkim kosztem i to bez plątaniny kabli.

Prezent ze smakiem

Nie ma Świąt bez słodkości. Różnokolorowe, pięknie zapakowane czekoladki w kształcie gwiazdek, dzwoneczków, czy choinek to sympatyczny akcent firmowy. Odważniejszym krokiem będzie zakup niecodziennych alkoholi albo miodów, które pija się tylko podczas specjalnych okazji. Ucztą dla podniebienia będą z pewnością wszelkie ekskluzywne produkty spakowane do ozdobnych koszy lub skrzynek. Wypełnione wysokiej jakości wędlinami, herbatami, czy kawami, ale i przetworami z różnych zakątków świata. Tego nie znajdziemy w koszyku sklepowym podczas codziennych zakupów, ale być może firma sprezentuje nam taki smakowity podarunek, który ukontentuje nawet najbardziej sceptycznych.

Pięknie i praktycznie

Współuczestniczenie w firmowej biesiadzie nie może się obyć bez odpowiednich przyborów z logo firmy. Standardowe zestawy do wina, przydatne bidony oraz niezwykle modne kubki termiczne zagoszczą na firmowych biurkach. Nie zabraknie również miejsca na drobne torebkowe prezenty takie, jak breloki, latarki i ogrzewacze do rąk. Stres towarzyszący zamknięciu roku rozładują piłeczki antystresowe, czy fidget spinnery. Estetom spodobają się z pewnością świeczki, ozdoby choinkowe, ale i tekstylia zimowe, jak czapki, torby, czy kocyki. Odliczających dni do tego szczególnego uszczęśliwią kalendarze i kajety firmowe.

Od bonusu do biznesu

Propozycji prezentów niepozwalających zapomnieć o pracodawcy jest całe mnóstwo. Jeśli obdarowywaniu danym gadżetem towarzyszą szczere wzruszenia i przekonanie o ich przydatności, to już w połowie spełniły swoją funkcję. Niewinne, chwilowe wspomnienie darczyńcy podczas kosztowania ekskluzywnej wędliny, czy degustacji wytwornego wina może zamienić się w propozycję współpracy, przeliczaną na konkretne profity biznesowe.

Czytaj także