Taxly wśród 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie!

30 czerwca 2018
Taxly wśród 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie!
Taxly i jeden z jego twórców – Filip Kokoszyński, znaleźli się wśród laureatów ósmej edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 27. czerwca w warszawskich Złotych Tarasach.

Taxly zajęło 32. miejsce. Platforma, która jako jedna z nielicznych w Polsce w pełni obsługuje księgowo spółki z o.o. powstała w 2017 roku. Aktualnie z jej możliwości korzysta już blisko 100 firm.

Wśród laureatów tegorocznej edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie znalazły się m.in takie firmy jak Nocowanie.pl (Kamil Ruciński), Pozamiatane.pl (Jakub Łączkowski), Vindicat (Bogusław Bieda) czy QuarticOn (Paweł Wyborski).

Wyboru finałowej 50-tki dokonała Kapituła, w skład której wchodziło aż 30 znakomitych nazwisk ze świata biznesu i mediów, m.in. Irena Eris, Robert Bednarski (Dyrektor Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią) czy zwycięzcy poprzednich edycji Rankingu: Michał Sadowski (Brand24) i Stefan Batory (iTaxi).

Jak przyznają członkowie jury wybór nie był łatwy, bo poziom tegorocznej edycji był naprawdę wysoki. Wśród nominowanych pojawiali się kreatywni z różnych branż: od firm IT po te związane z finansami, edukacją, ochroną zdrowia, ale także inicjatywy społeczne.

Więcej o rankingu: http://brief.pl/znamy-juz-50-najbardziej-kreatywnych-w-biznesie/ 

Czytaj także