Udogodnienia w aucie, które docenią pracujący za kółkiem

14 grudnia 2019
Udogodnienia w aucie, które docenią pracujący za kółkiem
Dziś określenie pracujący za kółkiem już nie jest zarezerwowane wyłącznie dla kierowców zawodowych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą wiedzą, że obecność w terenie jest często składową ich aktywności zawodowej. W takich sytuacjach najchętniej wybierają niezależność, czyli własny środek transportu. By trasa nie kojarzyła się z przykrą koniecznością, muszą zadbać o odpowiednie akcesoria i wyposażenie auta, które uprzyjemnią ten mobilny czas pracy.
  • Dobry klimat
  • Twój elektroniczny kompan
  • Zrób biznes na technologii
  • Zainwestuj w komfort

Dobry klimat

Zmienne warunki atmosferyczne i dyskomfort związany z bezruchem i jednostajnością ruchów podczas jazdy sprawia, że niezwykle przydatna okazuje się klimatyzacja. Do wyboru jest manualna, elektroniczna lub czasem uchylone okno wpuszczające nieco „świeżego” powietrza. Niezależnie od opcji, na którą jesteśmy skazani, nasza głowa do interesów najlepsze warunki będzie miała przewietrzonej przed jazdą kabinie, w optymalnej temperaturze 21 stopni Celsjusza. Warto pomyśleć również o elektronice, która nie lubi skrajnych wartości. Takie warunki zagwarantuje nam wcześniej wyregulowana klimatyzacja. Możliwość strefowania nawiewu będzie przydatna dla tych, którzy podróżują w towarzystwie o różnych upodobaniach klimatycznych. Niezwykle wymagający przedsiębiorcy-kierowcy mogą bliżej przyjrzeć się wariantowi podgrzewanej kierownicy, czy fotela, a nawet wentylacji takowego.

Twój elektroniczny kompan

Wsłuchaj się w potrzeby biznesu–brzmi jak reklama usług bankowych, lecz stwierdzenie to świetnie oddaje sens zakupu i montażu zestawu głośnomówiącego. Dzięki ww. technologii zadbamy o niezwykle istotą kwestię bezpieczeństwa podczas prowadzonych rozmów telefonicznych podczas jazdy. Mówi się, że najlepszym rozwiązaniem byłaby rezygnacja z konwersacji, lecz wiadomo, że zniecierpliwiony kontrahent czasem nie chce czekać, a pilna sprawa bankowa nie może zostać odłożona na później. Bezprzewodowa technologia Bluetooth pomoże zapracowanym na nieustanną łączność ze światem zewnętrznym, a dobra nawigacja samochodowa doprowadzi nas do celu biznesowej przejażdżki. W aucie każdego szanującego się przedsiębiorcy nie może zabraknąć wielowejściowej ładowarki samochodowej oraz wielu gniazd USB, które pogodzą interesy kierowcy i potencjalnych pasażerów. Możliwość odtwarzania audiobooków, czy muzyki z zewnętrznych nośników nie będzie bez znaczenia dla uczących się w trasie i relaksujących przez niezwykle ważnym spotkaniem.

Zrób biznes na technologii

Przedsiębiorcy wybierający się na daleką autostradową podróż, podczas której zamierzają prowadzić ożywione konwersacje, powinni sprawdzić, technologiczne możliwości auta. Posiadanie tempomatu na dłuższych monotonnych odcinkach, czy czujnika parkowania w zatłoczonym mieście okażą się bezcenne dla żyjących cyferkami 24/7. Z kolei bezkluczykowy dostęp do auta, czy elektryczna regulacja foteli spodoba się fanom nowinek technologicznych.

Zainwestuj w komfort

Auto służbowe, nawet jeśli została zakupiona w wersji podstawowej, zawsze może zostać uzupełnione i unowocześnione. Dzięki zakupowi rozwiązań poprawiających komfort podróżowania nie tylko podniesiemy wartość pojazdu, lecz przede wszystkim poprawimy komfort podróżowania. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą, który spędza większość czasu za kółkiem, pomyśl, jak dopasować narzędzie pracy do własnych potrzeb. Potraktuj to, jak inwestycję, która się zwróci.

Czytaj także