Księgowość jeszcze nigdy nie była tak prosta

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakim żmudnym obowiązkiem dla przedsiębiorcy jest księgowość.
Dlatego z Taxly naprawdę nie musisz się niczym przejmować. Po prostu załącz dokumenty. I już.

Nowoczesna księgowość = Twoja firma + Taxly
  • Twoje faktury i rachunki
  • Księgowa z Taxly
  • Aplikacja Taxly
Zmieściliśmy księgowość w aplikacji

Z Taxly zapomnisz o segregatorach pełnych dokumentów, dojazdach do księgowej, nanoszeniu podpisów na setkach dokumentów czy wizytach na poczcie. Taxly to nowoczesna usługa i intuicyjna aplikacja, w której masz podgląd na bieżący stan rachunków i księgowości w swojej firmie.

Wyślemy kuriera po oryginały Twoich dokumentów

Nie musisz już szukać czasu na dostarczenie oryginałów dokumentów do biura rachunkowego. Raz w miesiącu wyślemy do Ciebie kuriera, który je po prostu od Ciebie odbierze.

Płać za Taxly przelewem, kartą albo w modelu subskrypcjiWkrótce

Za Taxly możesz płacić zwykłym przelewem, korzystając z szybkich przelewów internetowych, a wkrótce także podpiąć firmową kartę, aby Taxly opłacało się co miesiąc automatycznie.

Bądź w kontakcie z księgową. Przez telefon, e-mail albo na komunikatorze

To Ty ustalasz w jaki sposób chcesz się kontaktować ze swoją księgową: telefonicznie, poprzez e-mail a może wolisz porozmawiać na komunikatorze Taxly?

Taxly przypomni Twoim klientom o płatności za fakturę

Nie musisz pamiętać o przypominaniu klientom o płatności faktur. Taxly zrobi to za Ciebie. Wystarczy, że zaznaczysz opcję przypominania o płatności podczas wystawiania faktury.

Przeglądaj i pobieraj raporty oraz zestawienia sprzedaży

Obserwuj klientów o najwyższym udziale w transakcjach, przeglądaj zestawienie sprzedaży i zakupów, a także wykresy z bilansami i podsumowaniami miesiąca.

Faktury wystawią się same. Twórz harmonogram faktur cyklicznych

Wystawiasz klientowi co miesiąc tę samą fakturę? Taxly może zrobić to za Ciebie, a także wysłać fakturę od razu do Twojego klienta.

Archiwum deklaracji VAT i PIT oraz rozliczeń z ZUS

W panelu klienta Taxly masz dostęp do swoich wszystkich rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS. Bez problemu możesz przeglądać i pobierać archiwalne deklaracje VAT i PIT.

Kontroluj finanse. Oznaczaj zrealizowane płatności

Możesz oznaczać zrealizowane przez Ciebie płatności: wynagrodzenia dla pracowników, podatki i składki ZUS a także opłacone faktury przez Twoich klientów.

Zgłaszaj pracowników do ZUS i zarządzaj ich wynagrodzeniami

Nowego pracownika możesz zgłosić bezpośrednio przez panel klienta Taxly. Po prostu podaj jego dane, rodzaj umowy i wynagrodzenie, a Twoja księgowa przygotuje umowę i zgłosi pracownika do ZUS.

Nadawaj dostępy do Taxly o różnych uprawnieniach

Jeżeli chcesz, nadaj swoim pracownikom dostęp tylko do określonych funkcji w Taxly, np. tylko do wprowadzania faktur albo pobierania deklaracji. To Ty decydujesz, jakie dane może zobaczyć Twój pracownik.

Wiele firm w Taxly, ale jedno konto

Obsługujemy dla Ciebie kilka Twoich firm? Możesz logować się do panelu klienta Taxly korzystając tylko z jednego konta.

Taxly przypomni Twoim klientom o płatności za fakturę

Nie musisz pamiętać o przypominaniu klientom o płatności faktur. Taxly zrobi to za Ciebie. Wystarczy, że zaznaczysz opcję podczas wystawiania faktury.

Twoje faktury i rozliczenia są bezpieczne i szyfrowane

Bez obaw. Wszystkie Twoje faktury i dane są zabezpieczone certyfikatem SSL, a także odpowiednio szyfrowane.

Sprawdź demo Taxly

Zaloguj się do konta demo, aby zobaczyć czy Taxly spełni Twoje oczekiwania.

Poznaj opinie o Taxly

Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z Taxly. Przeczytaj też opinie innych zadowolonych klientów.

Łukasz Kosman, partner @ LeanCode Sp. z o.o.

Dzięki Taxly nasze rozliczenia miesięczne są przyjemne i szybkie. Zoptymalizowaliśmy proces dostarczania i klasyfikowania dokumentów oszczędzając przy tym dużo czasu. Co ważne, wiem, że zawsze mogę zadzwonić i omówić każdą kwestię na telefon, a zaoferowana pomoc będzie dokładnie odpowiadać na nasze potrzeby. Polecam Taxly każdemu przedsiębiorcy, który chce usprawnić swoją rachunkowość.

Natalia Świrska, COO @ Ada Sp. z o.o.

Z Taxly korzystamy już od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mogę opisać usługę w trzech słowach: jakość, elastyczność i fachowa obsługa!

Prosimy o zaakceptowanie naszej polityki prywatności, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz plików cookie związanych z wydajnością i poprawnym funkcjonowaniem serwisu internetowego Taxly. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności dostępnej pod tym linkiem. Kliknij tutaj, jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności.