Najprościej to najlepiej

Wierzymy, że najlepsze rzeczy powinny być maksymalnie proste, ale też funkcjonalne. I taka właśnie jest nasza aplikacja.

Odczytywanie dokumentów

Nie wprowadzać do aplikacji danych z faktur zakupowych. Zaimplementowany w Taxly system odczytywania dokumentów zrobi to za Ciebie.

Wszystkie pliki w jednym miejscu

Twoje faktury, zakupy, umowy z pracownikami oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS masz zawsze pod ręką w centrum plików.

Księgowość w subskrypcji

Nie musisz pamiętać, aby opłacać księgowość co miesiąc. Nasza usługa oparta jest na subskrypcji. Wystarczy podpiąć firmową kartę.

Poznaj wszystkie

funkcjonalności Taxly

Twórz, dodawaj

lub importuj faktury

W Taxly możesz wystawiać faktury korzystając z formularza, dodawać faktury sprzedażowe z plików albo importować je z Fakturownii.

Automatycznie wysyłane

monity do kontrahentów

Ustaw harmonogram przypomnień o płatności lub wezwań do zapłaty, 
a Taxly wyśle je Twoim kontrahentom.

Dodawaj konta użytkowników

bez limitów

Twórz nowe konta użytkowników oraz nadawaj uprawnienia do wybranych części aplikacji.

Twórz budżety 
projektowe

Grupuj przychody oraz wydatki w budżetach projektowych. Nadawaj limity wydaktów oraz przeglądaj podsumowania i listę transakcji w budżecie.

Przeglądaj raporty i analizy

Dodając na bieżąco swoje dokumenty, masz zawsze podgląd na aktualny stan finansów w Twojej firmie. Przeglądaj podsumowania, analizy oraz tabele cashflow czy prognozy podatku do zapłaty.

Komentuj faktury i zakupy

Wbudowany system komentarzy pozwala na komentowanie każdego rodzaju transakcji oraz wymianę informacji między użytkownikami aplikacji. W każdej chwili możesz wyjaśnić nieznany wydatek lub przekazać informacje dotyczące faktury do księgowości.

Łącz transakcje na rachunku z fakturami

Importując historię transakcji ze swojego banku, Taxly przeszuka wszystkie Twoje dokumenty i połączy faktury z odpowiednimi płatnościami na koncie. Możesz także ręcznie przypisać transakcję do określonego dokumentu.

Dodawaj karty pracowników

Taxly wyfiltruje transakcje kartą z historii transakcji oraz dopasuje je do dodanych kart. Poznasz zatem bez problemu operacje kartami swoich pracowników.

Przypisuj faktury 
do użytkowników

Łącz faktury sprzedażowe oraz zakupowe z użytkownikami Taxly i poznaj ich wyniki sprzedaży lub generowanych kosztów.

Dodawaj wynagrodzenia

W Taxly możesz dodawać wynagrodzenia pracowników, niezależnie od formy ich wynagrodzenia. Wszystkie wynagrodzenia pojawią się automatycznie na liście wydatków oraz będziesz w stanie określić udział wynagrodzeń w wydatkach Twojej firmy.

Jak rozpocząć?

Przeniesienie księgowości do Taxly jest bardzo proste. Przeczytaj najważniejsze informacje.

Dowiedz się więcej
Załóż konto w Taxly

Podaj dane swojej firmy, wybierz plan, podepnij kartę i korzystaj z nowoczesnej księgowości w Taxly.

Zarejestruj się

Prosimy o zaakceptowanie naszej polityki prywatności, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz plików cookie związanych z wydajnością i poprawnym funkcjonowaniem serwisu internetowego Taxly. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności dostępnej pod tym linkiem

Akceptuję